Ogrzewacz Tarasowy Mallorca
Ogrzewacz Tarasowy Mallorca to prosty, kwadratowy kominek gazowy od Muztag oferuje oszałamiające i mocne płomienie, które można podziwiać w 360 stopniach.
Łatwa kontrola i obsługa kominka Muztag Mallorca sprawiają, że jest to doskonały dodatek do każdej przestrzeni zewnętrznej, zarówno w prywatnych domach, jak i w restauracjach oraz barach. Dzięki małym kółkom w który jest wyposażony kominek jego przemieszczanie jest ułatwione.
Butla gazowa nie jest dołączona.
Zużycie paliwa
Przy maksymalnym przepływie, Muztag Mallorca zużywa do 521g LPG na godzinę, co daje wydajność cieplną na poziomie 7,3kW.
Można regulować przepływ gazu za pomocą zaworu gazowego, co pozwala dostosować zużycie gazu oraz moc cieplną.
Niepogoda
Muztag Mallorca nie jest odpowiedni do użytku w bardzo wietrznych warunkach, ponieważ wiatr może zgasić ogień i zapalnik.
Deszcz i śnieg mogą uszkodzić kominek w dłuższej perspektywie. Nigdy nie zostawiaj kominka na zewnątrz, gdy nie jest używany. Używaj pokrowca ochronnego lub przenieś kominek w suche miejsce.
Uwaga: Muztag Mallorca przeznaczony jest wyłącznie do użytku na zewnątrz.
Funkcje
- Ukryta butla gazowa
- Wąż o długości 60 cm z regulatorem 37mBar
- Regulacja przepływu gazu
- Automatyczne wyłączenie w przypadku przewrócenia
- Kółka ułatwiające przemieszczanie
- Bezpiecznik ODS (detekcja tlenu)
- Certyfikat CE





































