Firma Hanoo posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie dystrybucji oraz sprzedaży biokominków oraz kominków elektrycznych. Naszą ofertę cechują nie tylko najnowsze technologie, najwyższa jakość oraz nowoczesne wzornictwo, ale także pewność, że dokonują Państwo zakupu ekskluzywnych produktów od renomowanych producentów. Dzięki współpracy z architektami, branżystami oraz dekoratorami wnętrz dobrze rozumiemy potrzeby Klienta, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb oraz sprostać nietypowym oczekiwaniom. Wykonujemy biokominki na indywidualne zamówienie pod wymiar do długości 10 metrów.

Nasze Atuty

Najwyższa jakość

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem biokominków i kominków renomowanych producentów na rynku. Mają Państwo pewność, że ekskuzywne produkty zakupione w naszym sklepie są oryginalne i najwyższej jakości.

Profesjonalna Obsługa

Wybór biokominka nie jest zawsze prostym zadaniem. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiedni kominek do Państwa wnętrza.

Doświadczenie na rynku

Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat. Rozwijaliśmy się i uczyliśmy razem z postępującym światem kominków. Znamy się doskonale na wszystkich zagadnieniach związanych z biokominkami.

Sprzedaż Międzynarodowa

Prowadzimy sprzedaż biokominków i kominków w Polsce, Europie i na całym świecie. Najczęściej kupują u nas klienci z Niemiec, Holandii, Irlandii, Anglii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Białorusi i Ukrainy. Zapraszamy do kontaktu klientów ze wszystkich krajów.

Specjalne zamówienia

Nietypowe rozwiązania nie są dla nas obce. Świadczymy usługę projektowania biokominków i przestrzeni, aby spełniły Wasze oczekiwania w mieszkaniu, restauracji lub lokalu.

Profesjonalna Dostawa

Mogą Panstwo liczyć na bezpieczną dostawę zamówionych biokominków prosto do Waszych mieszkań i lokali. Dokładamy wszelkich starań aby dostawa przebiegła w najkrótszym jak to możliwe czasie i dojechała do Państwa bezpiecznie.

Założyciel

Od kilku lat ten pasjonat biokominków pomaga indywidualnym klientom przy wyborze najlepszego modelu do ich domów, mieszkań czy też restauracji i hoteli. Sam skromnie uważa się za specjalistę od biokominków. Od niedawna bowiem stał się certyfikowanym ekspertem w tej branży. Na codzień dzieli się w Wami swoimi doświadczeniami, doradztwem oraz przyjemnym ciepłem.

Lech Hanusiak

Nasi Partnerzy