Hanoo biokominki wprowadza usprawnienia w systemie płatności online oraz pojawia się na Instagramie!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się coraz bardziej ulepszać funkcjonowanie prowadzonego przez nas sklepu online. Z dnia na dzień coraz bardziej usprawniamy system płatności, aby umożliwić Wam szybkie i sprawne zakupy. Dzięki bogatej ofercie biokominków każdy dobierze model najbardziej odpowiedni dla siebie. Na bieżąco prezentujemy również aktualne oraz nowe modele w mediach społecznościowych.

Usprawniony system płatności online oraz sprzedaż ratalna

Wprowadziliśmy system płatności przelewy24, dzięki któremu wpłaty realizowane są natychmiastowo a tym samym zakupione przez Was produkty o wiele szybciej znajdą się w Waszym posiadaniu. Od niedawna można również dokonać w naszym sklepie online hanoo.eu zakupu na raty i zamiast jednej dużej sumy można rozłożyć koszt zakupów na mniejsze, comiesięczne wpłaty nie obciążające domowego budżetu.

Porady i ciekawostki na naszym blogu

Jako firma przyjazna swoim klientom zawsze służymy pomocą oraz konsultacjami co do wyboru najlepszego modelu względem oczekiwań. Chcemy, aby każdy mógł w swoim domu czy też mieszkaniu cieszyć się niesamowitym widokiem jaki daje efekt palącego się płomienia. Bardzo często pojawiają się pytania na temat funkcjonalności oraz użytkowania biokominków, dlatego też na naszej stronie prowadzimy blog, w którym można znaleźć wiele ciekawych wpisów oraz porad na temat biokominków.

Fanpage

Jak każda cieniąca się firma posiadamy również fanpage, na którym umieszczamy wiele ciekawych informacji oraz publikujemy zdjęcia poszczególnych modeli biokominków, które są dostępne w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do polubienia i śledzenia nas!

Instagram

Idąc ku najnowocześniejszym rozwiązaniom już od dziś można obserwować #hanoo.biokominki na Instagramie. Zobaczycie tam niesamowite aranżacje biokominków w różnych wnętrzach, tych klasycznych i nowoczesnych. Zachęcamy do odwiedzenia nas!

Nasz rozwój ma cel

Jak więc widać firma Hanoo biokominki rozwija się cały czas a wszystko po to, aby każdy mógł napawać wzrok tą magią żywego ognia. Właściciele firmy, którzy 6 lat temu zainspirowali się nowoczesnymi rozwiązaniami współczesnego designu jakimi są biokominki, chcą się podzielić z Wami swoją misją. Misją, która powstała podczas wieloletniego doświadczenia oraz rozmów z klientami, którzy wspominali jak to przy włączonym biokominku wspaniale im się odpoczywa, jak ta niepowtarzalna atmosfera powoduje naturalne rozprężenie i relaks oraz jak doznają przypływu nowych sił i energii. Misja: “Rozpal wyobraźnię zatrzymaj chwilę” Chcemy się dzielić tą misją poprzez media społecznościowe, nasz blog, sklep online, żeby te słowa trafiały nie tylko do Was, ale też do innych osób i nabierały własnego indywidualnego wymiaru i znaczenia dla każdego z osobna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *