Firma Hanoo posiada obecnie ponad sześcioletnie doświadczenie w zakresie dystrybucji oraz sprzedaży biokominków oraz kominków elektrycznych. Bogatą ofertę cechują nie tylko najnowsze technologie, najwyższa jakość oraz nowoczesne wzornictwo, ale także pewność, że dokonują Państwo zakupu ekskluzywnych produktów od renomowanych producentów. Dzięki współpracy z architektami, branżystami oraz dekoratorami wnętrz lepiej rozumiemy potrzeby Klienta, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb oraz sprostać nietypowym oczekiwaniom.

Biokominki na indywidualne zamówienie

Jeśli marzy Ci się niebanalne rozwiązanie dla swojego wnętrza i standardowa oferta jest dla Ciebie niewystarczająca – napisz do nas! Realizujemy pomysły naszych klientów zgodnie z marzeniami, wizją, wymiarami oraz kolorami najbardziej odpowiednimi do wnętrza. Zaprojektujemy wymarzony model biokominka tak, aby pasował on do miejsca, w którym ma się znajdować, spełniając jednocześnie wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz funkcjonalności.

Wykonujemy indywidualne zamówienia na biokominki narożne, wkłady w kształcie litery C, w kształcie litery U pod projekt i aranżacje. Możemy zaoferować Państwu kominki dokładnie takie jakich Państwo potrzebują. Wystarczy mieć pomysł, wizję oraz podać nam wymiary i kształt a my spełnimy Państwa marzenie o domowym ognisku w takiej formie jaka najbardziej będzie odpowiadała potrzebom i najlepiej wkomponuje się we wnętrze. Po otrzymaniu zapytania bezpłatnie przygotujemy wycenę danego projektu.

Modele biokominków realizowane na indywidualne zamówienie:

Uwaga!
Wykonujemy biokominki / wkłady nawet o długości 2,5 m!

Indywidualne zamówienie jest najlepszym rozwiązaniem w momencie kiedy „wpadł nam w oko” biokominek, jednak nie spełnia on oczekiwań pod względem wymiarów, rodzaju paleniska czy koloru wykończenia. Często zdarza się również, że klienci zgłaszają się do nas ze swoją wizją kominka. W takich sytuacjach zamówienie indywidualne to jedyne wyjście. Dzięki indywidualnym zamówieniom jesteśmy w stanie zrealizować projekt biokominka pod każdą aranżację. Główną zaletą indywidualnego zamówienia jest możliwość wykonania kominka nawet o długości 2,5 m!

Biokominki na indywidualne zamówienie czyli możliwość:

  • Zmiany wymiarów biokominka (długość, wysokość, szerokość). UWAGA!! Długość biokominka może wynosić nawet do 2,5 m!!
  • Możliwość wyboru typu paleniska ( Proste, Fala, jedno palenisko długie, 2-3 krótkie, palenisko łamane w kształcie litery L – narożne)
  • Zmiana koloru paleniska (czarne, stal nierdzewna)
  • Zmiana wysokości szyby ochronnej (wysokość standardowa to 10 cm)
  • Zmiana koloru szyby ochronnej (przezroczysta, przyciemniana)
  • Dostawienie dodatkowej szyby ochronnej bocznej
  • Wybór wykończenia (stal nierdzewna szlifowana oraz polerowana na lustro, dowolny kolor z palety RAL)

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór biokominków, wkładów do zabudowy oraz palenisk. Jednak za względu na indywidualne potrzeby klientów wprowadziliśmy możliwość projektów na zamówienie pod wymiar. Priorytetem jest dla nas zadowolony klient, dlatego też staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom względem wymarzonego modelu biokominka. Chcemy, aby również i Wasze domy, mieszkania, apartamenty były napełnione tą magiczną atmosferą jaką daje rozpalony biokominek. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Przykładowe projekty/biokominki na indywidualne zamówienie 

Indywidualne zamówienie biokominek Inside P800 vers 1 - 2 szybyBiokominek Inside na indywidualne zamówienie długość 60cm, wysokość 90cm z szybą 15cmBiokominek na indywidualne zamówienie wkład do zabudowyBiokominek wkład narożny na indywidualne zamówienie palenisko proste L

biokominek Inside nnarożny na indywidualne zamówienie palenisko lBiokominek wkład do zabudowy na indywidualne zamówienieInside indywidualne zamówienie kominek 1800mm z 3xpalenisko falaBiokominek narożny na indywidualne zamówienie

 

Napisz do nas jaką masz wizję a my przygotujemy indywidualny projekt oraz ofertę.

*Zamieszczony wpis służy wyłącznie do celów informacyjnych. Zaleca się każdorazowo stosować się do instrukcji użytkowania i montażu, specyfikacji oraz karty technicznej otrzymanej od producenta danego modelu biokominka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.