Hanoo Biokominki – Jesteśmy w Danii u naszego Partnera Decoflame. Najnowsza linia biokominków najwyższej jakości do zobaczenia, dotknięcia i poczucia na żywo. Miłe uczucie! Pozdrawiamy gorąco!

Nowy partner

Firma Hanoo nawiązała współpracę z Decoflame – jednym z wiodących na rynku producentem biokominków klasy premium. Podczas swojej wizyty szkoleniowej w Dani mieliśmy okazję zwiedzić produkcję,  firmę oraz największy w Skandynawii showroom, w którym można obejrzeć ponad 30 modeli najwyższej klasy biokominków. Odbyliśmy cykl szkoleń oraz poznaliśmy z bliska nasz nowy asortyment. Profesjonalny personel dostarczył nam kompleksowych informacji na temat produktów.

Na co zwróciliśmy uwagę?

Biokominki Decoflame łączą w sobie najnowocześniejszą technologię, jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wszystko to zawarte w tradycyjnym duńskim wzornictwie, które odnajdzie się w każdym wnętrzu, zarówno klasycznym jak i nowoczesnym. Bogata oferta różnorodnych modeli umożliwia dobranie najbardziej odpowiedniego biokominka do każdego pomieszczenia. Co więcej modele z kolekcji Indoor/Outdoor dedykowane są głównie do umieszczenia na zewnątrz tj na tarasie, balkonie czy w oranżerii. Od teraz możemy cieszyć się widokiem żywego ognia nawet w ogrodzie, umilając sobie długie, letnie wieczory.

Showroom

Co wyróżnia produkty Decoflame?

Przede wszystkim biokominki wykonywane są ręcznie i testowane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów w miejscowej fabryce przy użyciu wysokiej jakości technik. Poza tym biokominki Decoflame są wyposażone w szereg czujników bezpieczeństwa, np wycieku paliwa, temperatury i czujniki przechyłu, które zapewniają bezpieczne funkcjonowanie kominka.

Decoflame wprowadzenił na rynek jedną z najbardziej zaawansowanych technologii a mianowicie automatyczny e-Ribbon Fire, dzięki czemu możliwym stało się sterowanie biokominkiem za pomocą pilota lub z inteligentnego urządzenia typu smartfon czy tablet przy pomocy intuicyjnego wyświetlacza operacyjnego, dostarczanie zrozumiałych ustawień i komunikatów zwrotnych. Biokominki automatyczne mogą także być zintegrowane w Smart Home System.

Showroom

Showroom

Największe wrażenia zrobił na nas zjawiskowy Showroom z ogromną ilością ekspozycji. Ponad 30 modeli wysokiej klasy biokominków do obejrzenia na żywo i z bliska. Co zwróciło naszą uwagę? Przede wszystkim produkty są idealnie dopracowane oraz wykonane z największą precyzją. Do produkcji użyto materiałów solidnych, odpornych i trwałych tj stal o grubości 8mm i mocne szkło hartowane. Zastosowano też zaawansowaną technologię, która umożliwia sterowanie biokominkiem za pomocą zdalnego pilota lub inteligentnego urządzenia typu smartfon, tablet poprzez bluetooth lub Decoflame App. Możliwe jest również zintegrowanie w Smart Home System. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem produktów Decoflame, które z całą pewnością zasługują na miano klasy premium.

Showroom

Produkty Decoflame już u nas!

Z przyjemnością informujemy, iż produkty Decoflame są już dostępne w naszej ofercie. Proponujemy Państwu najnowocześniejszą technologię połączoną z bezpieczeństwem funkcjonowania. Dzięki bogatej ofercie do każdego wnętrza można dobrać najbardziej odpowiedni model, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów.

Zobacz biokominki Decoflame w naszym sklepie:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *