Wspaniale  nawiązana współpraca między Instytutem Urody Medea i Hanoo Biokominki. Materializacja marzenia właścicielki i realizacja biokominka wolnostojącego Anakena  KAMA fire.

Podczas wizyty w Instytucie Urody Madea wywiązała się luźna rozmowa z właścicielką salonu Panią Izą.  Dowiedzieliśmy się wówczas,  że marzeniem Pani Izy jest posiadanie  biokominka w swoim Instytucie.  Jako eksperci w tej dziedzinie postanowiliśmy fachowo doradzić w doborze najbardziej odpowiedniego modelu.

Biokominek wolnostojący Anakena - KAMA fire

W związku z tym, że w Instytucie było dość mało wolnej przestrzeni skupiliśmy się na modelach wolnostojących i wiszących.  Z pośród szerokiej gamy dostępnych u nas biokominków wspólnie dopasowaliśmy model, który najbardziej pasował do wnętrza pod względem kolorystycznym oraz zajmował stosunkowo mało miejsca. Wybór padł na mobilny model Anakena KAMA fire w subtelnym kolorze antracyt RAL 7016 ANTHRACITE GREY.

Biokominek nie zabierał dużo przestrzeni i znalazł swoje miejsce w centralnej części Instytutu. Nie przytłacza swoją obecnością a nawet wręcz przeciwnie, doskonale  dopełniła całość aranżacji. Wchodzącym do salonu klientom od razu rzuca się w oczy palący się w cylindrze ogień. A któż z nas nie lubi patrzeć na żywy, tańczący płomień? Te odczucie ciepła i przytulności zdecydowanie umili czas oczekiwania na zabieg. Wpatrując się w tą magię ognia od razu poczujemy się zrelaksowani nawet po ciężkim dniu pracy.

Model Anakena doskonale odnalazł się we wnętrzu Instytutu. Co więcej po krótkim czasie użytkowaniu biokominka Pani Iza stwierdziła, że daje wspaniałą atmosferę oraz cieszy się dużym  zainteresowaniem wśród klientek. Nikt nie przechodzi obojętnie obok rozpalonego biokominka. Spowodowane jest to tym, iż produkty KAMA fire wykonane są z ogromną precyzją oraz przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany.

 

Oczywiście przed  zakupem Pani Iza Biokominek wolnostojący Anakenamiała różne wątpliwości odnośnie użytkowania biokominka np: czy podczas  palenia nie będzie wytwarzał się nieprzyjemny zapach we wnętrzu, pojawiły się też zastrzeżenia do bezpieczeństwa funkcjonowania. Jednak  po pierwszy rozpaleniu i paleniu się ok. 8 godzin na jednym zalaniu (bardzo ekonomiczny biokominek) okazało się, że nie ma żadnego nieprzyjemnego zapachu. Poza tym biokominki KAMA fire są urządzeniami bardzo bezpiecznymi w użytkowaniu, ponieważ wyposażone są w palniki o specjalnej konstrukcji, które nie pozwalają na wylanie się paliwa nawet w przypadku przewrócenia się biokominka.

Biokominki to bezpiecznie rozwiązanie w miejscu, w którym posiadanie tradycyjnego kominka nie jest możliwe. Opalane są ekologicznym biopaliwem, dzięki czemu nie ma dymu, popiołu czy innych zanieczyszczeń. Nie potrzebują podłączenia do instalacji kominowej i mogą być użytkowane praktycznie wszędzie.

Biokominek Anakena doskonale spełnił oczekiwania właścicielki salonu. Dodaje uroku całemu Instytutowi a dodatkowo zapalony w chłodne dni generuje przyjemne ciepło. Klimat jaki tworzy palący się płomień umila czas nie tylko klientom ale również personelowi Instytutu Urody Madea.

Hanoo Biokominki życzy wiele relaksacyjnych chwil spędzonych przy tańczących płomieniach  kominka Anakena.

Magia ognia jaką daje włączony biokominek to coś niesamowitego! Model wolnostojący Anakena wspaniale prezentuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Włączony biokominek jest w pełni bezpieczny i w parę chwil daje możliwość relaksowania się przy miłej atmosferze jaką daje palący się płomień.

Z przyjemnością informujemy, iż produkty KAMA fire są już dostępne w naszej ofercie. Proponujemy Państwu nowoczesny design połączony z najwyższą jakością wykonania oraz gwarancją bezpiecznego użytkowania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.hanoo.eu oraz do zapoznania się z ofertą firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.